• Otomobille ilgili ne işin olursa olsun... Toyota'ya git.
  • HIZLI ARAMA
  2. EL GARANTİ PROGRAMI
Üretici Garantisi Nedir ?

Toyota marka araçlar için belli bir süre ve/veya kilometreye kadar (hangisi önce dolarsa) üretici firma tarafından sunulan mekanik, karoseri boya ve paslanması için uygulanan üreticinin üstlendiği garanti çeşididir.

2.El Garantisi Nedir?

2.El Garantisi, belirli kriterleri sağlayan ve Xchange by Toyota güvencesiyle Toyota veya diğer marka araçlar için 2.El satış kapsamındaki araçlara uygulanan garantidir. Xchange by Toyota 2.El Garantisi, 2.El satışlarına konu araçlar için varsa devam eden üretici veya distribütör garantileri sürelerinin dışında kalan süre için uygulanır.
Toyota ve diğer marka araçlar için belli kriterleri sağlayan, ekspertizi yapılmış, maksimum 10 yaş ve 200.000 km’nin altındaki (diğer marka araçlar için maksimum 8 yaş ve 160.000 km) tüm araçlara uygun fiyatlar ile kapsamları ve geçerlilikleri çeşitlilik gösteren avantajlı paketleri içeren bir garanti çeşididir. Toyota Driveline 6 (6 ay / 10.000 km), Toyota Driveline 12 (12 ay / 25.000 km) ve Toyota Select (12 ay / 25.000 Km) seçenekleri ile sunulan Xchange By Toyota 2.El garanti paketleri hakkında detaylı bilgi için bayilerimize danışınız.2.El Garanti Kapsamı (*)

Toyota Driveline 6 | 6 Ay / 10.000 Km (hangisi önce dolarsa)

Motor
Diferansiyel ve Şaft
Şanzıman
Elektrik
Yağ Sızdırmazlık ve Contalar
Ana Ünite Kaplamaları
 
Toyota Driveline | 12 Ay / 25.000 Km (hangisi önce dolarsa)

Motor
Diferansiyel ve Şaft
Şanzıman
Elektrik
Yağ Sızdırmazlık ve Contalar
Ana Ünite Kaplamaları
 
Toyota Select (**)| 12 Ay / 25.000 Km (hangisi önce dolarsa) ( ** Toyota Select , Toyota Driveline 12 paketi üzerine kapsam genişletme seçeneği olarak sunulur.)

Motor Grubu
Düz / Otomatik Şanzıman Grubu
Aks ve Güç Dağıtım Grubu
Aktarma Grubu
Direksiyon Grubu
Fren Grubu
Yakıt Sistemi Grubu
Elektrik Grubu
Konfor Elektronik Grubu
Soğutma Sistem Grubu
Eksoz Grubu
Güvenlik Sistemleri Grubu


(*) Garanti kapsamları ve uygulama detayları değişkenlik gösterebilir, güncel Xchange by Toyota 2.El garanti programı içerikleri için bayimize başvurunuz.