• Otomobille ilgili ne işin olursa olsun... Toyota'ya git.
  • HIZLI ARAMA
  KULLANIM KOŞULLARI
YASAL BİLGİ VE SİTE KULLANIM ŞARTLARI

www.xchangebytoyota.com.tr’nin tüm içeriği; grafik,metin, logo, resimler, şekiller,fotoğraflar, teknik ve bilimsel çizimler, video ve müzik kayıtları, sesli klipler, animasyon, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, tasarım, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.’ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını yalnızca kişisel kullanım için alınabilir.

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. , www.xchangebytoyota.com.tr 'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya siteye erişiminizden ve siteyi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.'ye hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. Site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir.

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. yükleme şart ve koşullarına tabidir.

2.El otomobil ile ilgili bölümde belirtilen Toyota bayileri’nin sattıkları 2.El otomobillerin nitelikleri veya yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca, bu bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz.