• Otomobille ilgili ne işin olursa olsun... Toyota'ya git.
  • HIZLI ARAMA
  NEDEN XCHANGE BY TOYOTA

Markası ne olursa olsun otomobil alım ve satımında güvenli ve en üst düzeyde kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen “Xchange by Toyota” sistemi, müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildi. Bu sistem ile marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemleri Toyota Plazalar’da, tek bir noktadan, ve güvenle gerçekleştiriliyor. Toyota’nın müşteri memnuniyetine verdiği önem "Xchange by Toyota” sistemi ile bir kez daha gözler önüne seriliyor.

Toyota’nın, ikinci el otomobil pazarında kurumsallaşmaya gittiği “Xchange by Toyota” sisteminde, markası ne olursa olsun ikinci el otomobiller için en uygun fiyat oluşturuluyor. Tüm işlemlerin prosedüre uygun şekilde tamamlandığı sistem ile her marka otomobil en uygun değer ile işlem görüyor. Bu sistem, otomobil alım-satımında getirdiği bu kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobilin alım ve satımını yapmak isteyenlere ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

"Xchange by Toyota" sisteminden yararlanmak isteyen müşteriler, Toyota Finans'ın ikinci el otomobillere özel avantajlarından da faydalanabiliyor. "Xchange by Toyota" ile ikinci el aracını satan ve yeni bir Toyota almak isteyenler için ise, takas hizmeti de güven ve kolaylık sunuyor. Açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli ve kaliteli hizmet için Toyota Plazalar sizleri bekliyor.


Aklınıza gelebilecek sorular ve cevapları:

1- Aracımı değiştirmek istiyorum ama 0 km bir araç alacak bütçem yok!

Dilediğiniz marka aracınızı ikinci el herhangi bir marka araçla değiştirebilirsiniz. Takas yapmak istemezseniz, ikinci el aracınızı bize satabilirsiniz veya bizden ikinci el araç alabilirsiniz.


2- Aracım yok, bir araç almak istiyorum...

0 km bir Toyota'yı veya dilediğiniz marka ikinci el bir aracı Toyota Finans'ın avantajlarıyla alabilirsiniz.


3- Yeni bir araç almadan aracımı satmak istiyorum!

Hangi marka yada model olursa olsun aracınızı bize getirebilir, en uygun koşullarla bize satabilirsiniz.


4- Aracım Toyota değil, yine de onu yeni bir Toyota ile takas edebilir miyim?

Markası ve modeli ne olursa olsun eski aracınızı getirip 0 km istediğiniz Toyota'yı alabilirsiniz.


5- İkinci el için kredi alabilir miyim?

Toyota Finans'ın ikinci ele özel uygun kredi ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.